mb  drewm bm  gpolm sm

 

Logo naboru 2020

 

iDziennikLogo

projekt2020

Wakacje

wakacje

 

Drodzy Uczniowie!

Zakończył się rok szkolny 2019/2020. Za nami czas wytężonej pracy, zdobywania wiedzy i umiejętności. Czas pracy w warunkach ogłoszonej pandemii koronawirusa. Zdobywania nowych umiejętności w zdalnym nauczaniu, izolacji od rówieśników, nauczycieli, szkolnego życia. Mam nadzieję, że dziś jesteście bogatsi nie tylko o nowy zasób wiadomości, ale także doświadczenia, które zaowocują w przyszłym życiu.

 

Przed nami wakacje. Będziecie mogli poznawać nowych ludzi i odkrywać nieznane miejsca. Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad bezpiecznego wypoczynku, aby we wrześniu wszyscy zdrowi i wypoczęci wrócili do szkolnych obowiązków. Mam nadzieję, że po wakacjach wrócimy wszyscy do tradycyjnego nauczania w szkole, wśród rówieśników i nauczycieli.

 

Tym, którzy w tym roku kończą naukę w naszej szkole życzę powodzenia w życiu oraz sukcesów na gruncie zawodowym. Pamiętajcie o swojej szkole, bo każda ze szkół pozostawi w was jakiś trwały ślad, o którym warto pamiętać. Nie tylko kolegów, ale także nauczycieli, którzy wzbogacali was w wiedzę, umiejętności, próbowali was wychować wraz z waszymi rodzicami i opiekunami.

                                                                                                       Udanych wakacji!

Dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych

Roman Wechmann

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Klonowica 14

71-244 Szczecin

szkola@zss.szczecin.pl

Kontakt telefoniczny:

tel. centrala 91 439 06 01

 tel. sekretariat ds. młodzieży

91 439 06 01 wew. 22

fax. 91 439 06 01 wew. 39

Inspektor Ochrony Danych (IOD):

iod@spnt.pl

Telefon: +48918522093

urzadmb

 


Bannergstarcad