mb  drewm bm  gpolm hm sm

nabor200 2018

 

iDziennikLogo


sbp

Dyżury nauczycieli

 Dyżury nauczycieli 

(terminy spotkań z rodzicami)

w roku szkolnym 2018/19


L.p.

Nazwisko i imię 

Zajęcia

Dzień

Sala

Godzina

1.

Arciszewska-Jones  Agnieszka

TEORETYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

poniedziałek

p.naucz.

1520 - 1605

2.

Basa Robert

NAUKA JAZDY

piątek

PĆP

1720 - 1805

3.

Bednarski Adam

WYCHOWANIE FIZYCZNE

piątek

sala gimn.

1520 - 1605

4.

Bezia Magdalena

TEORETYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

J.ANGIELSKI

wtorek

A2

1520 – 1605

5.

Bodziak Stefan

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

czwartek

PĆP

1430 – 1515

6.

Borodyn Andrzej

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

czwartek

PĆP

1400 - 1500

7.

Bryczkowski Bogusław

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

wtorek

SKP

1815 – 1900

8.

Brzozowska Agnieszka

J.POLSKI

WIEDZA O KULTURZE

środa/piątek

4

1520 – 1545 

1430 – 1500 

9.

Czyrny Remigiusz

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

NAUKA JAZDY

piątek

PĆP

1530 – 1615

10.

Fundowicz Bogusław

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

poniedziałek

PĆP

1515 – 1600

11.

Gasiecki Leszek

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

środa

PĆP

1400 – 1500

12.

Gurtat-Karol Irena

HISTORIA

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWIE

czwartek

6

1520 – 1605

13.

Herudzińska Katarzyna

BIOLOGIA

CHEMIA

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

wtorek

206

1430 – 1515

14.

Jabłoński Edward

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

piątek

SKP

1500 – 1545

15.

Jarczyński Krzysztof

J.ANGIELSKI

czwartek

201

1430 – 1515

16.

Jesiotr Wioletta

RELIGIA

środa

F1

1430 – 1515

17.

Kępiński Jerzy

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

środa

PĆP

1630 - 1715

18.

Klimberg Wiesław

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

wtorek

SKP

1445 – 1530

19.

Kowalski Wiesław

NAUKA JAZDY

wtorek

PĆP

1530 - 1615

20.

Kruk Małgorzata

J.NIEMIECKI

poniedziałek

202

1430 - 1515

21.

Kubicki Zdzisław

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

czwartek

PĆP

1600 - 1645

22.

Kucharzewski Wiktor

WYCHOWANIE FIZYCZNE

środa

sala gimn.

1600 – 1645

23.

Machałowski Artur

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

czwartek

SKP

1700 – 1745

24.

Malitowski Mariusz

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

BEZPIECZEŃSTWO PRACY

FIZYKA

poniedziałek

203

1620 – 1705

25.

Małkowski Marek

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

czwartek

PĆP

1430 – 1515

26.

Marzec Agnieszka

GEOGRAFIA

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

środa

8

1630 – 1715

27.

Maziarz Andrzej

TEORETYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

wtorek

207

715 – 800

28.

Mielniczek Anna

TEORETYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

czwartek

10

1520 – 1605

29.

Młynek Piotr

J.POLSKI

poniedziałek

5

1520 – 1605

30.

Naruszewicz Marcin

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

NAUKA JAZDY

piątek

PĆP

1630 – 1715

31.

Nowacka Iwona

INFORMATYKA

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

MATEMATYKA

wtorek

204

1520 – 1605

32.

Paczyński Jacek

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

piątek

PĆP

1430 – 1515

33.

Patyk Elżbieta

MATEMATYKA

piątek

103

1520 – 1605

34.

Prajwowski Konrad

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

poniedziałek

PĆP

1615 - 1700

35.

Przychocki Stefan

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

poniedziałek

PĆP

1545 – 1630

36.

Rusak Marcin

INFORMATYKA

środa

gab.inf.

1445 – 1530

37.

Siemiątkowski Tadeusz

TEORETYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

środa

9

1620 – 1705

38.

Siemieniuk Mirosław

J.ANGIELSKI

piątek

7

1435 – 1520

39.

Skóra Jacek

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

piątek

PĆP

1500 – 1545

40.

Szumski Paweł

RELIGIA

czwartek

F1

715 – 800

41.

Szyjka Grzegorz

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

KIEROWNIK PRACOWNI ĆWICZEŃ PRAKTYCZNYCH

poniedziałek - piątek

PĆP

uzgodn.tel.

42.

Trojanowska Karina

J.NIEMIECKI

czwartek

202

1520 – 1605

43.

Urbanowicz Mirosław

TEORETYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

wtorek

209

1615 – 1700

44.

Wechmann Roman

TEORETYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

DYREKTOR ZSS

poniedziałek - piątek

sekr.gł.

uzgodn.tel.

45.

Witkowski Radomir

WYCHOWANIE FIZYCZNE

środa

sala gimn.

1620 - 1705

46.

Włoszak Marek

WYCHOWANIE FIZYCZNE

czwartek

sala gimn.

1520 – 1605

47.

Woźniak Adam

TEORETYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

czwartek

104

1620 – 1705

48.

Żołnierek Sławomir

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

środa

PĆP

1615 – 1700

49.

Żywuszko Krystyna

MATEMATYKA

WICEDYREKTOR ZSS

poniedziałek - piątek

sekr. mł.

uzgodn.tel.

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Klonowica 14

71-244 Szczecin

szkola@zss.szczecin.pl

Kontakt telefoniczny:

tel. centrala 91 439 06 01

 tel. sekretariat ds. młodzieży

91 439 06 01 wew. 22

fax. 91 439 06 01 wew. 39

Inspektor Ochrony Danych (IOD):

Joanna Litwin

iod@spnt.pl

Telefon: +48918522093

urzadmb

 


Bannergstarcad