mb  drewm bm  gpolm hm sm

nabor200 2017

 

iDziennikLogo


sbp

Dyżury nauczycieli

 Dyżury nauczycieli 

(terminy spotkań z rodzicami)

w roku szkolnym 2017/18


L.p.

Nazwisko i imię 

Zajęcia

Dzień

Sala

Godzina

1.

Aniśkiewicz Wanda

FIZYKA

czwartek

203

1615 - 1700

2.

Arciszewska Agnieszka

TEORETYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

JĘZYK NIEMIECKI

wtorek

p.naucz.

800 - 845

3.

Basa Robert

NAUKA JAZDY

piątek

PĆP

1720 - 1805

4.

Batruch Aleksandra

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

czwartek

F3

745 – 830

5.

Bednarski Adam

WYCHOWANIE FIZYCZNE

poniedziałek

sala gimn.

1430 - 1515

6.

Bezia Magdalena

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

J.ANGIELSKI

poniedziałek

A2

1545 – 1630

7.

Bielejewska Anna

CHEMIA

środa

(co 2 tyg.)

204

1520 – 1605

8.

Bodziak Stefan

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

wtorek

PĆP-hala

1530 – 1615

9.

Borodyn Andrzej

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

poniedziałek

PĆP-hala

1445 - 1530

10.

Bryczkowski Bogusław

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

poniedziałek

SKP

1600 – 1645

11.

Brzozowska Agnieszka

J.POLSKI

WIEDZA O KULTURZE

czwartek/piątek

5

1530 – 16001435 – 1500 

12.

Czyrny Remigiusz

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

NAUKA JAZDY

piątek

PĆP-hala8

1530 – 1615

13.

Fundowicz Bogusław

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

poniedziałek

PĆP-SPAW

1515 – 1600

14.

Gasiecki Leszek

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

czwartek

PĆP

1445 – 1530

15.

Gurtat-Karol Irena

HISTORIA

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWIE

czwartek

6

1430 – 1515

16.

Herudzińska Katarzyna

BIOLOGIA

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

czwartek

206

1520 – 1605

17.

Jabłoński Edward

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

piątek

SKP

1530 – 1600

18.

Jarczyński Krzysztof

J.ANGIELSKI

środa

201

1430 – 1515

19.

Jesiotr Wioletta

RELIGIA

poniedziałek

6

1615 – 1700

20.

Kępiński Jerzy

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

wtorek

PĆP

1545 - 1630

21.

Klimberg Wiesław

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

wtorek

SKP

1445 – 1530

22.

Kowalski Wiesław

NAUKA JAZDY

czwartek

PĆP-hala

1445 - 1530

23.

Kruk Małgorzata

J.NIEMIECKI

czwartek

202

1430 - 1515

24.

Kubicki Zdzisław

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

wtorek

PĆP

1515 - 1600

25.

Kucharzewski Wiktor

WYCHOWANIE FIZYCZNE

środa

sala gimn.

1615 – 1700

26.

Lipski Andrzej

NAUKA JAZDY

poniedziałek

PĆP-p. nau

1445 – 1530

27.

Machałowski Artur

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

czwartek

SKP

1745 – 1830

28.

Malitowski Mariusz

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

BEZPIECZEŃSTWO PRACY

FIZYKA

poniedziałek

203

1530 – 1615

29.

Małkowski Marek

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

wtorek

PĆP-hala

1830 – 1915

30.

Marzec Agnieszka

GEOGRAFIA

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

czwartek

8

1615 – 1700

31.

Maziarz Andrzej

TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

poniedziałek

207

715 – 800

32.

Mielniczek Anna

TEORETYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

środa

10

1520 – 1605

33.

Młynek Piotr

J.POLSKI

poniedziałek

5

1435 – 1520

34.

Naruszewicz Marcin

NAUKA JAZDY

wtorek

PĆP-s.6

1500 – 1530

35.

Nowacka Iwona

INFORMATYKA

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

MATEMATYKA

piątek

204

1530 – 1615

36.

Paczyński Jacek

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

wtorek

PĆP-20

1830 – 1915

37.

Patyk Elżbieta

MATEMATYKA

środa

103

1530 – 1615

38.

Prajwowski Konrad

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

poniedziałek

PĆP-31

1615 - 1700

39.

Przychocki Stefan

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

czwartek

PĆP

1715 – 1800

40.

Rusak Marcin

INFORMATYKA

czwartek

gab.inf.

1500 – 1530

41.

Siemiątkowski Tadeusz

TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

środa

9

1620 – 1705

42.

Siemieniuk Mirosław

J.ANGIELSKI

piatek

7

1530 – 1615

43.

Skóra Jacek

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

czwartek

PĆP-OR

1630 – 1715

44.

Sosiński Stanisław

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

wtorek

PĆP

1600 – 1645

45.

Szarmach Mirosława

J.POLSKI

czwartek

11

1615 – 1700

46.

Szumski Paweł

RELIGIA

piątek

209

1530 – 1615

47.

Szyjka Grzegorz

PRAKTYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

KIEROWNIK PRACOWNI ĆWICZEŃ PRAKTYCZNYCH

poniedziałek - piątek

PĆP

uzgodn.tel.

48.

Trojanowska Karina

J.NIEMIECKI

czwartek

202

1615 – 1700

49.

Urbanowicz Mirosław

TEORETYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

środa

209

1615 – 1700

50.

Wechmann Roman

TEORETYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

DYREKTOR ZSS

poniedziałek - piątek

sekr.gł.

uzgodn.tel.

51.

Witkowski Radomir

WYCHOWANIE FIZYCZNE

czwartek

sala gimn.

1530 - 1615

52.

Włoszak Marek

WYCHOWANIE FIZYCZNE

wtorek

sala gimn.

1520 – 1605

53.

Woźniak Adam

TEORETYCZNE PRZEDMIOTY ZAWODOWE

poniedziałek

104

1530 – 1615

54.

Żołnierek Sławomir

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

czwartek

PĆP

1615 – 1700

55.

Żywuszko Krystyna

MATEMATYKA

WICEDYREKTOR ZSS

poniedziałek - piątek

sekr. mł.

uzgodn.tel.

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Klonowica 14

71-244 Szczecin

szkola@zss.szczecin.pl

Kontakt telefoniczny:

tel. centrala 91 439 06 01

 tel. sekretariat ds. młodzieży

91 439 06 01 wew. 33

fax. 91 439 11 88

 

Dzisiaj 5

Wczoraj 139

Razem 278226

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

urzadmb

 


Bannergstarcad