mb  drewm bm  gpolm sm

 

Logo naboru 2020

 

iDziennikLogo

projekt2020

audycja1

Fumio Sasaki nie jest oświeconym ekspertem od minimalizmu, to po prostu zwykły facet, który był zestresowany w pracy, niepewny siebie, i ciągle porównywał się do innych – dopóki któregoś dnia nie zdecydował się zmienić czegoś w swoim życiu, wyrzucając z domu wszystko powyżej niezbędnego minimum. Korzyści z tego były natychmiastowe i zdumiewające: po usunięciu swoich gratów Sasaki nareszcie poczuł prawdziwą swobodę, spokój umysłu i radość z chwili obecnej.

7  marca  2019  Eryk  Boguszewski  z  klasy  IV b w audycji czytelniczej  starał się odpowiedzieć na pytanie: dlaczego mierzymy swoją wartość według rzeczy, które posiadamy?  W jaki sposób ruch minimalistyczny nie tylko przekształca przestrzeń wokół nas, ale także naprawdę wzbogaca nasze życie? Przy okazji Eryk podzielił się swoim osobistym przeżyciem minimalizmu oraz poradzi, jak przeprowadzić proces minimalizacji, odsłaniając głębię przemian, jakie przeszedł od czasu, gdy pozbył się wszystkich niepotrzebnych rzeczy. Korzyści z minimalistycznego stylu życia może osiągnąć każdy.

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Klonowica 14

71-244 Szczecin

szkola@zss.szczecin.pl

Kontakt telefoniczny:

tel. centrala 91 439 06 01

 tel. sekretariat ds. młodzieży

91 439 06 01 wew. 22

fax. 91 439 06 01 wew. 39

Inspektor Ochrony Danych (IOD):

iod@spnt.pl

Telefon: +48918522093

urzadmb

 


Bannergstarcad