mb  drewm bm   gglm sm

szkola1

office365

 

Logo naboru 2021

 

librus

projekt2020

recencja4


Remigiusz Mróz „Ekspozycja”
– jest to kryminał składający się z siedmiu części.

Opowiada on o pewnym policjancie Wiktorze Forscie, który prowadzi bardzo ciekawe i niecodzienne życie, ma specyficzny charakter , przez który większość uważa go za dziwaka. Książka ta opowiada o brutalnym morderstwie na Giewoncie. Komisarz dostał tę sprawę, ponieważ jest najlepszy w swoim fachu. Była to zbrodnia wręcz idealna, lecz zabójca zostawił po sobie jeden nietypowy ślad. Policjant rozpoczyna gonitwę za mordercą. W międzyczasie udzielił wywiadu, mimo wyraźnego zakazu przełożonego, został za to zwolniony z pracy. Nie powstrzymuje go to od kontynuowania śledztwa. Akcja robi się ciekawa,  gdy dołącza do niego pewna dziennikarka. Przypomina sobie o innych zabójstwach, w których sprawca zostawił podobne ślady.  Powieść okazuje się mroczną historią powiązaną z daleką przeszłością. Książka ta wzbudza wiele emocji u czytelnika. Gdy już zaczniemy czytać , mroczna historia towarzyszy nam przez kilka dni. 

Lektura cieszy się niesamowitym powodzeniem, potwierdza to duża ilość sprzedanych egzemplarzy. Dobrą informacją dla czytelników jest też to, że jak większość serii Mroza, „Ekspozycja”zostanie zekranizowana pod koniec tego roku.

Napisał: Jakub Kieruzel, kl.1aT

Recenzja 4 1

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Klonowica 14

71-244 Szczecin

szkola@zss.szczecin.pl

Kontakt telefoniczny:

tel. centrala 91 439 06 01

 tel. sekretariat ds. młodzieży

91 439 06 01 wew. 22

fax. 91 439 06 01 wew. 39

Inspektor Ochrony Danych (IOD):

Pani Izabela Tutur-Dudek

iod@spnt.pl

Telefon: +48918522093

urzadmb

 


Bannergstarcad