mb  drewm bm  gpolm hm sm

nabor200 2017

 

iDziennikLogo


sbp

 

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

w roku szkolnym 2016/17

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Sala

Godzina

1.

Aniśkiewicz Wanda

wtorek

203

1520 - 1605

2.

Arciszewska Agnieszka

wtorek

pok.naucz.

1430 - 1515

3.

Basa Robert

środa

PĆP

1720 - 1805

4.

Batruch Aleksandra

wtorek

F3

1545 - 1630

5.

Bednarski Adam

środa

sala gimn.

1615 - 1700

6.

Bezia Magdalena

wtorek

A2

1520 - 1605

7.

Bielejewska Anna

środa

(co 2 tygodnie)

204

1530 - 1615

8.

Bodziak Stefan

czwartek

PĆP

1530 - 1615

9.

Borodyn Andrzej

wtorek

PĆP

1730 - 1815

10.

Bryczkowski Bogusław

czwartek

SKP

1430 - 1515

11.

Brzozowska Agnieszka

środa

4

1530 - 1615

12.

Czyrny Remigiusz

piatek

PĆP

1500 - 1545

13.

Fundowicz Bogusław

poniedziałek

PĆP

1430 - 1515

14.

Gasiecki Leszek

środa

PĆP 

1430 - 1515

15.

Grzybowski Jan

piatek

PĆP

1430 - 1515

16.

Gurtat-Karol Irena

wtorek

6

1520 - 1605

17.

Herudzińska Katarzyna

poniedziałek

206

1435 - 1520

18.

Jabłoński Edward

poniedziałek

SKP

1430 - 1515

19.

Jarczyński Krzysztof

wtorek

201

1530 - 1615

20.

Kępiński Jerzy

poniedziałek

PĆP

715 - 800

21.

Klimberg Wiesław

środa

PĆP

1530 - 1615

22.

Kowalski Wiesław

czwartek

PĆP

1500 - 1545

23.

Kruk Małgorzata

wtorek

202

1520 - 1605

24.

Kubicki Zdzisław

poniedziałek

PĆP

1520 - 1605

25.

Kucharzewski Wiktor

czwartek s.gimn.

1620 - 1705

26.

Lipski Andrzej

wtorek

PĆP

1545 - 1630

27.

Machałowski Artur

czwartek

SKP

 1700 - 1745

28.

Malitowski Mariusz

czwartek

204

1435 - 1520

29.

Małkowski Marek

wtorek

PĆP

1830 - 1915

30.

Marzec Agnieszka

poniedziałek

8

1530 - 1615

31.

Maziarz Andrzej

czwartek

207

715 - 800

32.

Michniewicz Paweł

poniedziałek

6

1530 - 1615

33.

Mielniczek Anna

środa

10

1520 - 1605

34.

Młynek Piotr

czwartek

5

1520 - 1605

35.

Nowacka Iwona

poniedziałek

103

1520 - 1605

36.

Paczyński Jacek

poniedziałek

PĆP

1630 - 1715

37.

Patyk Elżbieta

środa

103

1530 - 1615

38.

Prajwowski Konrad

środa

PĆP

1830 - 1915

39.

Przychocki Stefan

środa

PĆP

1630 - 1715

40.

Rusak Marcin

środa

gab.inf.

1500 - 1530

41.

Siemiątkowski Tadeusz

środa

9

1520 - 1605

42.

Siemieniuk Mirosław

piatek

7

1615 - 1700

43.

Skóra Jacek

wtorek

205

1615 - 1700

44.

Sosiński Stanisław

środa

PĆP

1630 - 1715

45.

Szarmach Mirosława

poniedziałek
(co dwa tygodnie)

11

1615 - 1700

46.

Szumski Paweł

wtorek

5

1520 - 1605

47.

Trojanowska Karina

poniedziałek

202

1430 - 1515

48.

Urbanowicz Mirosław

poniedziałek

209

1530 - 1615

49.

Witkowski Radomir

wtorek

sala gimn.

1520 - 1605

50.

Włoszak Marek

czwartek

sala gimn.

1520 - 1605

51.

Woźniak Adam

poniedziałek

104

1530 - 1615

52.

Żołnierek Sławomir

środa

PĆP

 1600 - 1645

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Klonowica 14

71-244 Szczecin

szkola@zss.szczecin.pl

Kontakt telefoniczny:

tel. centrala 91 439 06 01

 tel. sekretariat ds. młodzieży

91 439 06 01 wew. 33

fax. 91 439 11 88

 

Dzisiaj 107

Wczoraj 65

Razem 265825

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

urzadmb

 


Bannergstarcad