mb  drewm bm  gpolm hm sm

nabor200 2017

 

iDziennikLogo


sbp

 Zajęcia dodatkowe dla uczniów

(konsutacje przedmiotowe, koła, zajęcia sportowe)

w roku szkolnym 2017/18

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Sala

Godzina

1.

Aniśkiewicz Wanda

czwartek

203

1530 - 1615

2.

Arciszewska Agnieszka

wtorek

6

1615 - 1700

3.

Basa Robert

środa

PĆP

1720 - 1805

4.

Batruch Aleksandra

poniedziałek

F3

1520 - 1605

5.

Bednarski Adam

wtorek

sala gimn.

1615 - 1700

6.

Bezia Magdalena

poniedziałek

A2

1445 - 1530

7.

Bielejewska Anna

środa

(co 2 tygodnie)

204

1430 - 1515

8.

Bodziak Stefan

czwartek

PĆP-hala

1330 - 1415

9.

Borodyn Andrzej

poniedziałek

PĆP-hala

1530 - 1615

10.

Bryczkowski Bogusław

poniedziałek

SKP

1515 - 1600

11.

Brzozowska Agnieszka

poniedziałek/wtorek

4

1530 - 15551430 - 1500 

12.

Czyrny Remigiusz

poniedziałek

PĆP - hala 8

1500 - 1545

13.

Fundowicz Bogusław

poniedziałek

PĆP spaw.

1430 - 1515

14.

Gajek Iwona

do uzgodn. ( wyjście do teatru, Książnicy, lekcje biblioteczne)

15.

Gasiecki Leszek

piatek

PĆP 

1430 - 1515

16.

Gurtat-Karol Irena

wtorek/środa

6

1530 - 1555

820 - 850

17.

Herudzińska Katarzyna

poniedziałek

206

1430 - 1515

18.

Jabłoński Edward

poniedziałek

SKP

1430 - 1515

19.

Jarczyński Krzysztof

środa

201

1230 - 1315

20.

Jesiotr Wioletta

poniedziałek

6

1530 - 1615

21.

Kępiński Jerzy

wtorek

PĆP

1400 - 1445

22.

Klimberg Wiesław

wtorek

SKP

1400 - 1445

23.

Kowalski Wiesław

środa

PĆP-hala

1400 - 1445

24.

Kruk Małgorzata

środa

202

1430 - 1515

25.

Kubicki Zdzisław

wtorek

PĆP

1520 - 1605

26.

Kucharzewski Wiktor

piątek s.gimn.

1520 - 1605

27.

Lipski Andrzej

wtorek

PĆP-pok.naucz.

1400 - 1445

28.

Machałowski Artur

czwartek

SKP

 1700 - 1745

29.

Malitowski Mariusz

piątek

203

1430 - 1515

30.

Małkowski Marek

poniedziałek

PĆP-hala

1830 - 1915

31.

Marzec Agnieszka

poniedziałek

8

1530 - 1615

32.

Maziarz Andrzej

środa

207

715 - 800

33.

Mielniczek Anna

środa

10

1520 - 1605

34.

Młynek Piotr

poniedziałek

5

1520 - 1605

35.

Naruszewicz Marcin

czwartek

PĆP - s.6

1500 - 1530

36.

Nowacka Iwona

poniedziałek

204

1615 - 1700

37.

Paczyński Jacek

czwartek

PĆP - 20

1530 - 1615

38.

Patyk Elżbieta

środa

103

1615 - 1700

39.

Prajwowski Konrad

poniedziałek

PĆP - 31

1530 - 1615

40.

Przychocki Stefan

czwartek

PĆP - EL

1630 - 1715

41.

Rusak Marcin

środa

gab.inf.

1500 - 1530

42.

Siemiątkowski Tadeusz

czwartek

9

1530 - 1615

43.

Siemieniuk Mirosław

piatek

7

1615 - 1700

44.

Skóra Jacek

czwartek

PĆP - OR

1530 - 1615

45.

Sosiński Stanisław

środa

PĆP

1630 - 1715

46.

Szarmach Mirosława

czwartek

11

1520 - 1605

47.

Szumski Paweł

czwartek

209

1530 - 1615

48.

Trojanowska Karina

środa

202

1430 - 1515

49.

Urbanowicz Mirosław

środa

209

1530 - 1615

50.

Witkowski Radomir

czwartek

sala gimn.

1615 - 1700

51.

Włoszak Marek

wtorek

sala gimn.

1615 - 1700

52.

Woźniak Adam

wtorek

104

1545 - 1630

53.

Żołnierek Sławomir

czwartek

PĆP

 1530 - 1615

54.

Szyjka Grzegorz

Wechamnn Roman

Żywuszko Krystyna

po indywidualnym uzgodnieniu

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Klonowica 14

71-244 Szczecin

szkola@zss.szczecin.pl

Kontakt telefoniczny:

tel. centrala 91 439 06 01

 tel. sekretariat ds. młodzieży

91 439 06 01 wew. 33

fax. 91 439 11 88

 

Dzisiaj 5

Wczoraj 139

Razem 278226

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

urzadmb

 


Bannergstarcad