mb  drewm bm   gglm sm

szkola1

office365

 

Logo naboru 2021

 

librus

projekt2020

   Koło  Motorowodne

 

 

"Ślizg"

slizglogo

 

W Zespole Szkół Samochodowych w 2014 r na mocy porozumienia z Szczecińskim Klubem Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego 'Ślizg', powstało koło motorowodne „Samochodówka ślizg”.

 

slizg 1

 

 

Młodzież uczestnicząca w zajęciach koła ma możliwość rozwijania zainteresowań związanych ze sportami motorowodnymi, uprawiania turystyki motorowodnej i żeglarskiej, zdobywania teoretycznej i praktycznej wiedzy z budowy eksploatacji i użytkowania sprzętu motorowodnego oraz zdobycia uprawnień sternika motorowodnego zgodnie z przepisami Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

 

slizg 2 slizg 3

 

Zajęcia koła motorowodnego prowadzone są przez nauczycieli Zespołu Szkół Samochodowych Bogusława Bryczkowskiego i Artur Machałowskiego w wyznaczony dzień tygodnia i są otwarte dla wszystkich chętnych. Odbywają się w pomieszczeniach Zespołu Szkół Samochodowych, na terenie Przystani motorowodno-żeglarskiej Szczecin przy ulicy ul. Portowej 14 oraz Szczecińskiego Klubu Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego 'Ślizg'.

 

slizg4

 

 

slizg 5

 

Wybrani członkowie szkolnego koła motorowodnego, spełniający kryteria Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego oraz Szczecińskiego Klubu Motorowodnego i narciarstwa Wodnego „Ślizg” będą mieli możliwość uczestnictwa w zawodach sportowych.

 

slizg 6       slizgSAMOCHODOWKA2

 

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Klonowica 14

71-244 Szczecin

szkola@zss.szczecin.pl

Kontakt telefoniczny:

tel. centrala 91 439 06 01

 tel. sekretariat ds. młodzieży

91 439 06 01 wew. 22

fax. 91 439 06 01 wew. 39

Inspektor Ochrony Danych (IOD):

Pani  Agnieszka Marciniak

Zastępca IOD:

Pan Rafał Malujda

iod@spnt.pl

Telefon: +48918522093

urzadmb

 


Bannergstarcad